O nás

 

 

Portál Cestujslaskou.cz agreguje nabídky poskytovatelů služeb z oblasti cestovního ruchu. Zakoupením voucheru a rezervací, kterou následně provádíte s uplatněním voucheru uzavíráte smlouvu o poskytnutí služeb, ke které Vás voucher opravňuje v době jeho platnosti přímo s provozovatelem či poskytovatelem služby, který je povinen Vám služby uvedené na voucheru v daném rozsahu poskytnout. 

 

Nabízíme pouze prověřené a osvědčené partnery se kterými dlouhodobě spolupracujeme a splňují naše vysoké kvalitativní normy na ubytování a další služby, které jsme sami ověřili.

 

V týmu portálu cestujslaskou pracují lidé, kteří mají dlouhodobé zkušenosti z cestovního ruchu a tak Vám můžeme nabídnout ty nejlepší produkty za velmi přiznivých cenových podmínek.

 

 

Díky principu hromadného nákupu jsme schopni zajistit nižší ceny pouze pro naše klienty. Čím větší počet zákazníků partnerovi zajistíme tím lepší podmínky jsou k dispozici pro Vás. Proto budeme rádi pokud možno naše služby doporučíte i ostatním známým a pomůžete nám budovat dobré jméno našeho portálu.

 

 

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

 

Kontaktujte nás na info@cestujslaskou.cz nebo tel.:+420 775 955 858 v pracovní dny mezi 9:00 - 18:00

 

Pokud si přejete propagovat Váš hotel nebo penzion napište nám na info@cestujslaskou.cz

Naši partneři jsou pečlivě prověřováni a nabídky odpovídají nejvyšším kvalitativním standardům. Našim cílem jsou ty nejlepší nabídky za nejlepší ceny.

 

GARANCE VRÁCENÍ NEBO VÝMĚNY VOUCHERU BĚHEM 14-DENNÍ LHŮTY

 

Pokud se z jakýchkoliv důvodů rozhodnete odstoupit od smlouvy můžete tak učinit do 14 dnů od zakoupení voucheru. Tato lhůta začíná běžet okamžikem zaplacení poukazu. V této lhůtě Vám vrátíme peníze.

 

Kontaktujte nás prosím na e-mailu info@cestujslaskou.cz, kde uveďte své celé jméno, kód voucheru a popis problému. Uhrazenou částku Vám vrátíme do 5 pracovních dnů.

 

Portál je provozován spol. 

TRAVEL BUSINESS, s.r.o

náměstí 14.října 1307/2, Praha 5, 150 00 Česká republika

IČ: 03288315, DIČ: CZ03288315

www.cestujslaskou.cz

 

Bankovní spojení: č.ú. 107-8254150267/0100  vedený u Komerční banky a.s.

 

 

 

Firma zapsaná u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 229898